Speciální nabídka

Pro firemní klienty i jednotlivce jsme si připravili několik nadstandardních služeb. Jedná se o čtyřrukou masáž, arganterapii, reiki a EFT (emoční techniky svobody).

Tyto služby objednávejte telefonicky na čísle: +420 724 176 483, nebo přes email info@tecum.cz.

Čtyřruká masáž

Čtyřruká masáž nabízí současnou práci dvou terapeutů. Jde o jedinečnou zkušenost a naši zvláštní službu (nejen) pro firemní klientelu. Časově velmi vytíženým pracovníkům umožníme zažít celkovou masáž místo běžné hodiny za pouhých 30 minut, a to se stejným účinkem, který při své náročné práci jistě ocení. Čtyřruká masáž je vhodná pro každého, kdo si rád dopřeje intenzivní zážitek a ušetří čas.

Čtyřrukou masáž zajistíme na jednorázové akci vaší firmy či ji poskytneme pravidelnou formou pro vaše pracovníky na celém území České republiky. Čtyřrukou masáž po dohodě zajistíme i v naší provozovně v Praze.

Cena 600 Kč / 30 minut
Cena 1200 Kč / 60 minut

Arganterapie

Arganterapie je reflexní masáž obličeje, prováděná „tekutým sluncem“, jímž je 100% bio arganový olej z Maroka. Arganový olej francouzské firmy Kaé Institut je zcela bez konzervantů a dodává tělu výživné látky, minerály, omega mastné kyseliny a je hojným zdrojem vitaminu E. Samotná terapie pochází z tradičních orientálních „Hammam“ procedur: Zahajuje se jemným omytím obličeje bio mýdlem Savon Noir z olivové pasty, eukalyptu a mořské soli. Poté je nanesena maska z čistého jílu Rhassoul (pohoří Atlas), detoxikující a hluboce čistící. Maska se smývá pleťovým tonikem. Samotná masáž je prováděna (po nanesení séra Vitalité) arganovým olejem. Na závěr je možno vyživit pleť balzámem. V letních měsících lze doplnit rozjasňující péčí a sérem pro aktivaci opálení Argasun. Arganterapie je plnohodnotným kosmetickým ošetřením, bonusem je detoxikace působením exkluzivních přípravků a účinků reflexní masáže. Na arganterapii je vhodné přijít bez make-upu. Je možno kombinovat s reiki ošetřením, případně s otevřením lymfatických terminálních uzlin (sestava „krk zepředu“).

Arganterapii vám na základě předchozí objednávky nabídneme v naší provozovně v Praze.

Cena 650 Kč / 60 minut

Usui shiki ryoho reiki

Z japonské filosofie pocházející léčebně harmonizační systém masáží vytvořený Dr. Mikao Usuim. Jde o proceduru předávání energie. Aplikuje se obvykle vleže, přičemž klient je oblečený. Rozpouští stresy, přináší hlubokou relaxaci, uvolnění, umožňuje tělu nastartovat vrozené regenerační a léčebné schopnosti. Výhodou této techniky jsou nulové kontraindikace vzhledem k tomu, že se jedná o léčebnou terapii. Naše terapeutka dosáhla v Usui reiki III. stupeň – mistr učitel a má dlouholeté zkušenosti v praktikování i výuce této terapie. Reiki je možno aplikovat „manažerským“ způsobem, tedy vsedě v kanceláři, případně v jiném prostoru, kde lze zajistit klidné prostředí.

Ve vaší firmě v Praze zajistíme reiki jednorázovou i pravidelnou formou. Usui shiki ryoho reiki vám na základě předchozí objednávky nabídneme i v naší provozovně v Praze.

Cena 600 Kč / 60 minut

EFT

Ve světě je EFT (Emotional freedom technique – Techniky emoční svobody) úspěšně používáno již 15 let. Pochází z techniky TFT (Thoughts field therapy - Terapie myšlenkových polí). EFT vyvinul Ing. Gary Craig, když zjistil, že pomocí TFT odstraněné negativní emoce učinily místo emocím pozitivním, a tím dochází ke zlepšení kvality života a vymizení potíží. Technika EFT je bezbolestná a diskrétní. Pracuje bez léků a pomůcek. Dosažené výsledky jsou trvalé. Je to metoda řadící se mezi velmi uznávané techniky celostního přístupu, spadající do oboru nazývaného energetická psychologie. EFT je v podstatě emoční koučink. Pracuje s rozpouštěním bloků v energetických drahách, které způsobily emoce, držící v nás vzpomínky na události, které jsme vnímali negativně. Emoční harmonie je absolutně nezbytná pro naše zdraví. První aplikace EFT je doporučena v délce 90 minut, druhá aplikace se osvědčila v délce 60 minut 10 – 12 dní po první aplikaci.

Ve vaší firmě v Praze zajistíme EFT jednorázovou i pravidelnou formou. EFT vám na základě předchozí objednávky nabídneme i v naší provozovně v Praze.

Cena 600 Kč / 60 minut
Cena 900 Kč / 90 minut

Česká kvalita Asociace společenské odpovědnosti